ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ

 

Треба признатись що насправді, алкоголь вживають на всіх континентах і практично у всіх країнах світу.

Вживання алкоголю часто асоціюється з народними традиціями, різними заходами, покликаними святкувати завершення чи початок важливого етапу в житті людини, або просто, як форма релаксації після напруженого дня.

Кожен погодиться з тим, що коли приходить такий час в житті людини, коли проблеми атакують звідусіль, або коли ми переживаємо втрату близької людини, чи життя стає сірим і не цікавим тоді ми стаємо перед вибором: або алкоголь стає «рятівником» від проблем, втечею від реальності, лікарством від болю, або ми шукаємо інших шляхів виходу з ситуації.Хвороба може вкрастись в наше життя, як тоді коли нам радісно і весело, так і тоді, коли сумно і сіро. Хвороба - під назвою АЛКОГОЛІЗМ. Загалом для не фахівця, буває важко розмежувати де «вже алкоголізм» а де людина ще не узалежнена.  

 

СИМПТОМИ АЛКОГОЛІЗМУ

- Першими симптомами є, регулювання алкоголем свого настрою: втеча від проблем. З часом узалежнена особа повністю втрачає здатність радити собі з проблемами або святкувати без  алкоголю.

- Сильний нестримний потяг до алкоголю, який називають «алкогольним голодом».

- Узалежнена особа, використовує кожну ситуацію, щоб пити. Час не має значення, може споживати алкоголь у будь-який час дня і ночі і в принципі скрізь, немає місць де узалежнений не п’є, як тільки з’являється алкоголь

- П’є поки алкоголь не закінчиться.

- Споживання алкоголю у великих кількостях, що з часом призводить до зростання кількості випитого. За недовгий час ця здатність втрачається і сп’яніння може наступати від зовсім невеликої кількості випитого.

- Це часто супроводжується питтям запоями – п’є кілька днів/тижнів підряд

- П’є до втрати свідомості.

- П’є і не пам’ятає «що було вчора», так званий алкогольний полімсест.

- Весь світ «крутиться» навколо алкоголю. Всі розмови, жарти і цінності оцінюється алкоголем. Алкоголь стається над цінністю.

- П’є не зважаючи на те, що усвідомлює шкідливість від пиття. Узалежнена людина п’є, хоча усвідомлює хворобливість своєї поведінки, шкідливість впливу алкоголю на організм, розуміє фінансові втрати, руйнування кар’єри, п’є, незважаючи на руйнування стосунків у сім”ї.

 

НАСЛІДКИ АЛКОГОЛІЗМУ

Фізичні наслідки: алкоголізм призводить до цирозу печінки, захворювань підшлункової залози, пошкодження серцевого м'язу та багатьох інших серйозних захворювань. Алкоголь ушкоджує  не тільки людське тіло, але і психіку. Узалежнені  часто страждає на депресію, алкогольну епілепсію, залежні від насильства, відчувають гостру і хронічну самотність. Узалежнені від алкоголю  мають величезну проблему з підтримкою нормального  сімейного життя, а також мають проблеми/конфлікти на роботі та загалом у них важкий контакт зі світом. 

 

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ

НАЙВАЖЛИВІШИМ є ТЕ, що ЦЯ ХОРОБА ЛІКУЄТЬСЯ

Це складний і важкий процес, але найприємнішим результатом є ЖИТТЯ.  

- Щоб досягти успіху, пацієнт повинен показати готовність лікуватись і добровільно (без змушувань і шантажу) піддатись лікуванню.

- Лікування алкоголізму починається з припинення пиття і усунення симптомів абстиненції, що часто вимагає детоксикаційних заходів.

- Перший крок – утримування абстиненції де Метод кодування за Довженко є одним з найбільш ефективних методів.

- Варта усвідомити, що запорукою якнайдовше утримувати абстиненцію є психотерапія.

- Пацієнт повинен пройти психотерапію.

- Зрозуміти причини свого пиття.

- Зрозуміти механізми хвороби і навчитись уникати і не наражатись на небезпеку рецидиву хвороби.

- Укріпити психічний апарат та  центральну нервову систему.

 

Підводячи підсумок, варта усвідомити: щоб людина відновив контроль над своїм життям, основним кроком до цього є бажання ПЕРЕСТАТИ ПИТИ та ЦІЛКОМ ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ.  

 

Лікування АЛКОГЛІЗМУ в ЦЕНТРІ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ І СОМАТИЧНОЇ  ТЕРАПІЇ включає себе застосування комплексного підходу в лікуванні залежності: застосування найновіших, найефективніших методів психотерапії-гіпнотерапії, методів медикаментозної детоксикації, методів холістичної терапії. 

 

ЕФЕКТИВНО ЛІКУЄМО ЗА АДРЕСОЮ  

Польща, місто Краків, вул. Любeльска 4

Ми працюємо: понеділок - п'ятниця з 9.00 до 18.00  для довідок та попереднього запису

viber: +48 884 168 023  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

КОНСУЛЬТУЄМО безкоштовно В SKYPE: vladyslavgazolyshyn